FC SLAVIA

Karlovy Vary

24. 9. 2022 Redakce

Derby prohrát nechceš, ale co se dá dělat, řekl po zápase trenér A týmu Marian Geňo

Sestavy

FK Baník Sokolov: Hrabačka - Šulc, Toure Aboubacar, Dudnyk, Vokáč (88. Stehlík), Krlička, Ainca Júnior (71. Peška), Václavík (46. Diomande), Vranovci, Majka (82. Kapolka), Řezáč
FC Slavia Karlovy Vary: Vaněček - Skala, Pěkný, Prágr, Alozie, Yaya Toure, Červený, Matoušek (80. Gabriel), Tůma, Horník (53. Mašata), Dubnička

Pozápasový rozhovor s trenérem A týmu Marianem Geňem:

„Dnes byly tři klíčové momenty. Šance Horníka na vedení 0:2, brzký gól při nástupu do druhého poločasu a vyloučení Tůmy. My jsme se rychle dostali do vedení, drželi obranný blok. Baník měl opticky víc ze hry, ale šance neměl. Vyrovnání přišlo po standardní situaci. Ve druhé půli jsme změnili způsob hry, ale obdržený gól nás přibrzdil. Pak jsme šli do desíti a už bylo složité se zápasem něco udělat, přesto jsme nějaké závary měli, ale nebyli jsme schopní míč dotlačit do brány. Třetí gól přišel při hře vabank v nastaveném čase. Už jsme odehráli daleko lepší zápasy, než byl ten dnešní, svým způsobem Baník vyhrál zaslouženě, derby prohrát nechceš, ale co se dá dělat. Po víkendu se vrátíme do tréninku a připravíme se na lídra tabulky Admiru Praha.“