FC SLAVIA

Karlovy Vary

10. 10. 2022 Redakce

V krajské soutěži nastupují mladší hráči, kteří těmito těžkými zápasy získávají cenné zkušenosti, řekl po utkání sportovní ředitel klubu Josef Němec

Pokračujeme v koncepci, kterou jsme si pro tuto kategorii nastavili.
8. kolo Krajský přebor mužů, 8. 10. 2022, 10:30

TK Karlovy Vary - Dvory

FC Slavia Karlovy Vary

7:1

Statistiky

Branky: 4. Došek, 27. Tolar, 37. Němec, 45. Němec, 47. Kočí, 56. Došek, 72. Nerad - 77. Podivín

ŽK: 81. Hašek, 87. Staněk - 61. Gabriel, 66. Kodajek, 72. Dvořák

Rozhodčí: Coufal - Peschel, Hoch

Delegáti: Královec

Počet diváků: 150

Sestavy

TK Karlovy Vary - Dvory: Novák (58. Vízek) - Maňák, Šimků, Němec, Kočí (70. Dušek), Tolar, Staněk, Došek (70. Nerad), Pachta, Panuška (58. Mudra), Hašek Dominik (46. Hašek Daniel)
FC Slavia Karlovy Vary: Gembický - Vošmik, Odut (46. Kolařík), Kodajek (70. Podivín), Dvořák, Krčma, Ljapin, Polidar (46. Hlavatý), Dvořák (46. Šuba), Gabriel, Szalay (46. Zeronik)

Pozápasový rozhovor se sportovním ředitelem klubu Josefem Němcem:

„Pokračujeme v koncepci, kterou jsme si pro tuto kategorii nastavili. S béčkem jsme postoupili do nejvyšší krajské soutěže a chceme, aby v této soutěži nastupovali mladší hráči, kteří těmito těžkými zápasy získávají cenné zkušenosti. A to jak po herní stránce, tak i po stránce soubojové. Každý víkend hraje za béčko několik mladších hráčů, respektive dorostenců, a naším cílem je, abychom je pravidelně točili. Například v dorosteneckých kategoriích je vidět, že hráči čerpají právě ze zápasů v Krajském přeboru, protože v soubojích jsou nyní důraznější a zkušenost ze zápasů béčka se jednoznačně projevuje. S tímto projektem jsme maximálně spokojeni a budeme v něm samozřejmě i nadále pokračovat."