FC SLAVIA

Karlovy Vary

13. 3. 2023 Redakce

Pozápasový rozhovor s trenérem A týmu Marianem Geňem

Ryhlé vedení jsme neudrželi
17. kolo Fortuna ČFL A, 11. 3. 2023, 18:00

FC Slavia Karlovy Vary

FK Motorlet Praha

1:4

Statistiky

Branky: 5. Vyleta (penalta) - 33. Kolář, 46. Stoch, 88. Stoch, 93. Stoch

ŽK: 23. Skala, 62. Červený, 68. Vyleta - 23. Rataj, 58. Stoch, 85. Kotek

Rozhodčí: Duda - Langmajer, Šlajs

Delegáti: Novotný

Počet diváků: 100

Sestavy

FC Slavia Karlovy Vary: Chára - Skala, Owolabi Olajide, Prágr (83. Horník), Matoušek, Toure Yaya (71. Kormos), Vyleta, Červený, Maňák, Okorie Ikechukwu, Krčma (62. Wireko King)
FK Motorlet Praha: Kotek - Filip, Čepelák, Šulc, Rataj, Vaněk, Stoch (91. Kleibel), Pokorný (89. Weis), Kolář (91. Dascal), Kodr, Sehedi (91. Veselý)

Pozápasový rozhovor s trenérem A týmu Marianem Geňem:

„V podstatě stejná písnička jako na Bohemce. Snažíme se prolomit val soupeře a on nás trestá z brejků. Začátek máme přitom skvělý, rychle se dostaneme do vedení, máme další možnosti přidat druhý gól, ale to se nepovede, naopak soupeř je poprvé ve 33. minutě u nás ve vápně a po našem nedůrazu vyrovná. O půli si řekneme, že nechceme nakopávat a nesmíme dát kolem vápna prostor Stochovi, a dopadne to tak, že po půl minutě máme míč na noze, v podstatě ho přihrajeme soupeři a Stoch dá gól. Motorlet se pak soustředil na obranu, a musím říct, že velmi dobře, sice se hrálo na polovině soupeře, ale do větších šancí jsme se vinou často nakopávaných míčů bohužel nedostali. V posledních minutách jsme poslali všechny útočné hráče na hřiště s cílem vyrovnat, ale Stoch využil dva brejky a výsledek vypadá hrozivě. Poslední dobou dostáváme hodně branek, bohužel to přičítám tomu, že v každém zápase hrají v obraně jiní hráči, součinnost obrany nám tím hodně drhne. Chybí nám tři stěžejní obránci, Dubnička, Tůma, Pěkný, ti kluci se ze svých zranění ne a ne dostat."