Branky: 22. Prágr, 86. Skala - 17. Januška, 70. Januška, 78. Vlasák

ŽK: 63. Matoušek, 63. Tůma, 68. Pěkný, 89. Vaněček - 90. Zahranychnyy

Počet diváků: 150

Sestavy

FC Slavia Karlovy Vary: Vaněček - Knop, Skala, Pěkný, Prágr, Toure Yaya (76. Černý), Červený, Matoušek, Tůma (76. Mašata), Dubnička, Ede Joseph Oloko (57. Horník)
Sokol Hostouň: Pančev - Zahranychnyy, Kosík, Paulizzi (56. Habovda), Krunert, Charvát, Januška (79. Bízek), Vlasák (79. Novák), Štětka, Shkyria, Hucek (90. Contreras)

Do Drahovic si našlo cestu zhruba 200 diváků, kteří na první branku čekali do 17. minuty. V domácím vápně se po několika odrazech dostal k míči Jiří Januška, který s potřebnou dávkou štěstí překonal Vaněčka a hosté šli do vedení 1:0. To jim ale nevydrželo příliš dlouho. V 17.minutě si na vysoký míč skvěle naskočil Jiří Prágr a po jeho hlavičce míč doplachtil až za brankáře, 1:1. Poté se diváci dočkali několika slibných šancí, ale v prvním poločase už branka nepadla. Nejblíže byl Ede, ale po jeho rána v první minutě nastavení míč zastavilo břevno.

Zkraje druhého poločasu to už taková divočina nebyla. Z ojedinělé šance se v 70. minutě prosadil Jiří Januška a Hostouň šla podruhé v utkání do vedení, 1:2. O devět minut později bylo pro hosty ještě veseleji. Vaněček dvakrát skvěle zasáhl, ale k vyraženému míči se jako první dostal Adam Vlasák, který domácího brankáře již lehce překonal, 1:3. Domácí ale nesložili zbraně. V 86. se k hlavičce z bezprostřední blízkosti dostal Zdeněk Skala, který snížil na rozdíl jedné branky. Očekávaný závěrečný tlak už ovšem nepřišel a Hostouň získala všechny tři body.

Pozápasový rozhovor s trenérem A týmu Marianem Geňem:

„V případě výhry jsme se mohli dostat na první místo, ale bohužel to dnes nevyšlo. Bohužel se zápas lámal v prvním poločase, tam jsme měli dost situací, ze kterých měl přijít první gól, o kterém to dnes bylo. Buď jsme trefili tyč, nebo netrefili branku. Ve druhém poločase už jsme se do dobře organizovaného soupeře dostávali hůř. V poslední dvacetiminutovce soupeř dvakrát udeřil. Ještě chvíli před koncem se nám podařilo snížit, ale v těch zbývajících osmi minutách už soupeř takticky zápas dohrál a k závěrečnému tlaku nás nepustil. Hráčům nemůžu upřít nasazení, ale ve vápnech jsme dnes zápas prohráli, zejména obdržené branky byly všechny po skrumáži a nedostatečném důrazu. Tohle se nám doma stávat nesmí.“