Branky: 10. Zajíček, 15. Zajíček - 27. Ede Joseph Oloko, 86. Horník

ŽK: 24. Fedak, 41. Dvořák - 42. Tůma, 51. Oloko, 55. Červený, 92. Toure Yaya

Počet diváků: 180

Sestavy

TJ Jiskra Domažlice: Brych - Sojka, Mužík (71. Černý), Limberský, Kuhajda, Zajíček (78. Holík), Rychnovský (71. Brabec), Mlynařík, Dvořák, Vávra (83. Bílik), Fedak
FC Slavia Karlovy Vary: Vaněček - Skala, Pěkný, Prágr, Toure Yaya, Červený, Matoušek (46. Alozie John), Tůma, Krčma (74. Horník), Dubnička, Ede Joseph Oloko (91. Gabriel)

REPORTÁŽ | V 6. kole České fotbalové ligy jsme zajížděli do Domažlic, tedy předního celku soutěže. Po nepovedeném začátku jsme rychle prohrávali o dvě branky, ale nakonec se nám povedlo vyrovnat a připsat si do tabulky cenný bod.

Už v 10. minutě odcentroval domácí Mlynařík, ve vápně se k míči dostal Jan Zajíček a pohotovým zakončením překonal Vaněčka, 1:0. O pět minut později vyhrál Jan Zajíček souboj, hnal se ze strany na Vaněčka, kterého překonal podruhé, 2:0. Ve 21. minutě mohlo být ještě hůře, protože po střele domácího hráče skončil míč na tyči. Ve 27. minutě odcentroval Skala, ve vápně si míč zpracoval Ede a nakonec ho doslova procpal za brankáře, 2:1. Ve 32. minutě to mohlo být znovu o dvě branky, ale domácí Dvořák trefil pouze tyč.
Ve druhém poločase se na první větší šanci čekalo až do 69. minuty. Objevil se v ní zkušený Stanislav Vávra, ale Vaněček podržel svůj celek skvělým zákrokem a stav utkání se neměnil. Když už to vypadalo, že domácí získají všechny tři body, tak udeřil mladíček Sebastian Horník. V 86. minutě si střídající Horník našel přihrávku Tůmy a vyrovnal na konečných 2:2.

Pozápasový rozhovor s trenérem A týmu Marianem Geňem:

„Katastrofální vstup do zápasu, v patnácté minutě jsme prohrávali o 2 góly, domácí byli všude rychleji, potvrzovali roli favorita, ale naštěstí další gól už nedali. Pomohl nám snižující gól, vlastně poločasový výsledek byl ještě dobrý. Do druhé půle ale nastoupilo úplně jiné mužstvo, sebevědomé, hladové, začali jsme být více nebezpeční, vyhrávali jsme osobní souboje. Odměnou byl chvíli před koncem vyrovnávací gól. Je to pro nás jako vítězství, takhle vyrovnat po hodně špatném průběhu, to nedokáže každé mužstvo. Kluci mají můj velký obdiv.“